Tworzenie stron internetowych a także sklepów na WordPress

Witamy w naszej ofercie, gdzie pasja do nowoczesnego designu i zaawansowanej funkcjonalności łączą się, tworząc niepowtarzalne przestrzenie online dla Twojej firmy. Jesteśmy specjalistami w tworzeniu stron internetowych i sklepów na platformie WordPress, oferując kompleksowe rozwiązania, które wyróżnią Cię w wirtualnym świecie.

Dlaczego WordPress?

 1. Intuicyjny System Zarządzania Treścią:
  • WordPress oferuje łatwy w obsłudze system zarządzania treścią, umożliwiający elastyczną edycję i aktualizację treści na stronie bez konieczności zaawansowanej wiedzy technicznej.
 2. Skalowalność i Dowolność:
  • Niezależnie od rozmiaru Twojej firmy, WordPress dostosuje się do Twoich potrzeb. Bezproblemowo rozwijaj stronę wraz z rozwojem biznesu, dodając nowe funkcje i treści.
 3. Bogactwo Wtyczek i Motywów:
  • Dzięki ogromnej społeczności oraz dostępności tysięcy wtyczek i motywów, możemy dostosować stronę do Twoich unikalnych wymagań, zapewniając nie tylko estetykę, ale również funkcjonalność.
 4. Optymalizacja Pod SEO:
  • WordPress jest znany z przyjazności dla wyszukiwarek internetowych. Tworzymy strony zoptymalizowane pod kątem SEO, co pomaga w osiągnięciu lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania.

Nasze Usługi:

 1. Tworzenie Stron Internetowych:
  • Od prostych witryn korporacyjnych po zaawansowane portale, projektujemy i tworzymy strony internetowe, które przyciągają uwagę, angażują użytkowników i budują wiarygodność Twojej marki.
 2. Sklepy Internetowe na WordPress:
  • Oferujemy kompleksowe rozwiązania e-commerce, projektując sklepy internetowe z myślą o łatwości obsługi, efektywności sprzedażowej i bezpieczeństwie transakcji online.
 3. Responsywność i Mobilność:
  • Tworzymy responsywne strony internetowe, dostosowane do różnych urządzeń, co zapewnia optymalne doświadczenie użytkownika niezależnie od tego, czy korzysta z komputera, tabletu czy smartfona.
 4. Bezpieczeństwo i Wsparcie Techniczne:
  • Dbamy o bezpieczeństwo Twojej witryny, stosując najnowsze standardy. Dodatkowo oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne, abyś zawsze mógł mieć pewność, że Twoja strona działa sprawnie.
Zobacz również:  Tajniki linkowania zewnętrznego - działania off site

Dlaczego My?

 1. Doświadczenie:
  • Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu różnorodnych projektów na platformie WordPress.
 2. Indywidualne Podejście:
  • Rozumiemy, że każdy klient jest inny. Dlatego dostosowujemy nasze usługi do Twoich unikalnych potrzeb i celów biznesowych.
 3. Pełen Zakres Usług:
  • Oferujemy kompleksowe podejście, obejmujące wszystko – od koncepcji i projektowania po wdrożenie i utrzymanie.
 4. Transparentność:
  • Jesteśmy transparentni w naszych działaniach, regularnie informując o postępach projektu i współpracując z Tobą na każdym etapie.

Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli zacząć pracę nad Twoją unikalną przestrzenią online, która skutecznie reprezentuje Twoją firmę i przyciąga nowych klientów. Twój sukces online zaczyna się tutaj!

 

Dlaczego Warto Posiadać Stronę Internetową w WordPress?

Marzysz o wirtualnej przestrzeni, która nie tylko przyciągnie uwagę, ale także umożliwi łatwe zarządzanie treściami? WordPress to klucz do Twoich drzwi do internetowej ekspansji! Pozwól nam przedstawić Ci kilka powodów, dlaczego warto inwestować w stronę opartą na tej popularnej platformie.

Łatwość Obsługi i Aktualizacji

WordPress zdobył uznanie za intuicyjny interfejs, który umożliwia łatwą obsługę nawet dla osób bez zaawansowanej wiedzy technicznej. Dodawanie treści, aktualizowanie informacji czy publikowanie nowych artykułów staje się dziecinnie proste.

Bogactwo Motywów i Wtyczek

Społeczność WordPress dostarcza ogromną liczbę motywów i wtyczek, które umożliwiają dostosowanie Twojej strony do unikalnych potrzeb. Bez względu na branżę czy cel, z pewnością znajdziesz rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

Wysoka Przyjazność Dla Wyszukiwarek

Skomplikowane algorytmy wyszukiwarek nie są już tajemnicą. WordPress, dzięki swojej strukturze i elastycznym opcjom SEO, ułatwia pozycjonowanie strony, co z kolei wpływa na jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

Skalowalność Bez Granic

W miarę rozwoju Twojego biznesu, potrzebujesz strony, która będzie rozwijać się razem z Tobą. WordPress jest skalowalny i łatwo dostosowuje się do nowych wymagań, niezależnie od rozmiaru firmy.

Bezpieczeństwo na Wysokim Poziomie

Bezpieczeństwo online to priorytet. WordPress regularnie udostępnia aktualizacje, które chronią przed zagrożeniami. Dodatkowo, istnieje wiele wtyczek zabezpieczających, które sprawiają, że Twoja strona jest pewnym miejscem w sieci.

Responsywność Dla Wszystkich Urządzeń

W erze mobilności, responsywność strony jest kluczowa. WordPress dostarcza motywy, które automatycznie dostosowują się do różnych urządzeń, zapewniając optymalne doświadczenie dla użytkowników korzystających z komputerów, tabletów czy smartfonów.

Wsparcie Społeczności i Profesjonalnych Usługodawców

Nie jesteś sam! Społeczność WordPress oraz szeroka gama profesjonalnych usługodawców to solidne wsparcie w razie wszelkich pytań czy problemów. Bezpieczna nawigacja w świecie WordPress staje się prostsza niż kiedykolwiek.

Zobacz również:  Dlaczego responsywność strony jest tak ważna w dzisiejszych czasach

Koszty Optymalizacji

Nie musisz rozbijać banku, aby stworzyć profesjonalną stronę internetową. WordPress oferuje rozwiązania dostępne dla różnych budżetów, umożliwiając jednocześnie tworzenie stron o wysokim standardzie.

WordPress to nie tylko platforma, to możliwość otwarcia drzwi do internetowej ekspansji. Własna strona, dostosowana do Twoich potrzeb, stanie się wizytówką Twojej firmy online. Gotowy na podbicie wirtualnego świata? WordPress czeka na Ciebie!

 

WooCommerce – Energetyczne Serce Twojego Sklepu Online w WordPress

Marzysz o dynamicznym i efektywnym sklepie internetowym? Wprowadź do gry WooCommerce – potężne rozszerzenie dla WordPressa, które nie tylko otwiera drzwi do e-commerce, ale staje się energicznym sercem Twojej wirtualnej przestrzeni handlowej.

Potęga WordPressa Spotyka Handel Online

WooCommerce to idealne połączenie siły WordPressa z potężnymi narzędziami e-commerce. Twoja strona nie tylko prezentuje ofertę, ale staje się pełnoprawnym sklepem online, gotowym na obsługę transakcji.

Elastyczność i Dostosowywalność

To, co czyni WooCommerce wyjątkowym, to jego elastyczność. Możesz dostosować sklep do swoich unikalnych potrzeb, dodając funkcje, motywy czy wtyczki, które podkreślą charakter Twojego biznesu.

Łatwość Obsługi

Z WooCommerce, zarządzanie sklepem staje się dziecinnie proste. Dodawanie nowych produktów, aktualizacja stanów magazynowych czy śledzenie zamówień – wszystko to dostępne jest w intuicyjnym interfejsie, zrozumiałym nawet dla tych bez doświadczenia w e-commerce.

Zintegrowane Płatności i Dostawy

Jeden system, pełna kontrola. WooCommerce oferuje zintegrowane rozwiązania płatności i dostaw, eliminując konieczność korzystania z wielu platform. Klienci płacą wygodnie, a Ty masz pełną kontrolę nad procesem logistycznym.

SEO i Widoczność w Sieci

WooCommerce dba o widoczność Twojego sklepu w wynikach wyszukiwania. Optymalizacja pod kątem SEO oraz łatwość tworzenia landing pages sprawiają, że Twoje produkty są łatwo dostępne dla potencjalnych klientów.

Analizy i Statystyki

Wiedza to klucz do sukcesu. WooCommerce dostarcza narzędzi do analizy sprzedaży, zachowań klientów czy efektywności kampanii marketingowych. Dzięki temu, podejmujesz decyzje oparte na danych, zwiększając skuteczność działań.

Bezpieczeństwo na Najwyższym Poziomie

Bezpieczeństwo transakcji online to priorytet. WooCommerce oferuje zaawansowane funkcje zabezpieczające, chroniąc zarówno Ciebie, jak i Twoich klientów przed ewentualnymi zagrożeniami.

Światowy Support i Społeczność

Nie jesteś sam! Społeczność WooCommerce oraz dostępność globalnego wsparcia sprawiają, że zawsze możesz liczyć na pomoc i rozwiązanie ewentualnych problemów.

Zobacz również:  Meta tagi - co to takiego i jak odpowiednio je zbudować?

WooCommerce to nie tylko narzędzie, to kompleksowe rozwiązanie, które zmienia Twoją stronę WordPress w pełnowartościowy sklep online. Gotowy na transformację Twojego biznesu? Przywitaj WooCommerce – moc e-commerce w zasięgu Twojej ręki!

 

Tworzenie Stron Internetowych na WordPress – od czego zależna jest cena?

Tworzenie profesjonalnej strony internetowej to inwestycja w rozwój swojego biznesu online. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem WordPressa jako platformy dla swojej witryny, naturalne jest pytanie: “Jakie są ceny tworzenia stron internetowych na WordPress?” Wartości, jakie uzyskasz, są bezcenne, ale zanim zapadnie decyzja, pozwól nam rzucić światło na kwestie finansowe.

Indywidualne Potrzeby, Indywidualne Koszty

Koszty tworzenia strony na WordPress zależą od wielu czynników, takich jak rozmiar projektu, zakres funkcji, ilość treści czy stopień skomplikowania. Każdy projekt jest unikalny, co oznacza, że również koszty będą dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta.

Prosta Strona Korporacyjna

Dla prostych stron korporacyjnych, portfolio czy wizytówek, ceny mogą zaczynać się od kilku tysięcy złotych. W tym zakresie zazwyczaj obejmuje to dostosowanie istniejącego motywu, wstępne SEO i podstawową funkcjonalność.

Sklep Internetowy na WordPress z WooCommerce

Jeśli planujesz sklep internetowy oparty na WooCommerce, koszty mogą być nieco wyższe. Rozpoczynają się od kilku tysięcy złotych, ale obejmują dodatkowe funkcje, takie jak integracja z płatnościami online, systemem dostaw czy analizami sprzedażowymi.

Zaawansowane Funkcje i Indywidualne Projekty

Jeśli Twój projekt wymaga zaawansowanych funkcji, niestandardowych rozwiązań czy specjalistycznego designu, koszty mogą być dostosowane do stopnia skomplikowania. Indywidualne projekty mogą obejmować również bardziej zaawansowane prace programistyczne, co wpływa na koszty.

Koszty Domeny i Hosting

Oprócz samego tworzenia strony, należy wziąć pod uwagę koszty domeny (adresu strony) oraz hostingu (serwera, na którym będzie działała strona). Te koszty są zwykle coroczne i mogą być zróżnicowane w zależności od dostawcy usług.

Wsparcie Techniczne i Aktualizacje

Warto również uwzględnić koszty związane z utrzymaniem strony, takie jak regularne aktualizacje systemu, wtyczek czy motywów. Profesjonalne wsparcie techniczne może być oferowane jako dodatkowa usługa.

Ceny tworzenia stron na WordPress są zróżnicowane i zależą od wielu czynników, mogą się wąchać od 1000 zł netto w górę. Jednak warto zauważyć, że inwestycja w profesjonalną stronę internetową zwraca się wielokrotnie poprzez zwiększenie widoczności online, pozyskanie nowych klientów i budowanie marki.