Pozycjonowanie Krok po kroku na szczyt

Jakie korzyści płyną z pozycjonowania strony?

  • wysokie pozycję w wynikach organicznych to gwarancja ruchu,
  • dzięki pozycjonowaniu budujemy wizerunek firmy w sieci, rozpowszechniamy markę,
  • koszt sprzedaży produktu czy usługi jest stosunkowo niski, to oczywiście zależy od produktu czy usługi,
  • sprzedaż można prowadzić nie tylko w kraju ale i zagranicą – czyli nie ograniczony zasięg,
  • wysokie pozycję to ruch na stronie a to przekłada się na zyski w firmie.

Nie działamy schematycznie i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego w przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy doskonałą ofertę.

pozycjonowanie1
{omatko}

Pozycjonowanie abonamentowe

Pozycjonowanie strony to wszelkie działania mające wpływ na wzrost pozycji w wyszukiwarce – najczęściej klientów interesuje pozycja w wyszukiwarce google.

Jedyna forma rozliczenia jaką stosujemy to abonament, w ramach którego wykonujemy wcześniej ustalone działania, a na koniec miesiąca przedstawiamy raport oraz oceniamy efekty pracy. Przed rozpoczęciem zmian na stronie, budowania linków czyli promocji marki w sieci warto dobrze zastanowić się nad doborem fraz i tutaj również przychodzimy z pomocą, wybierając frazy takie, które będą w stanie wygenerować dla klienta ruch i sprzedaż. Frazy mogą być globalne, regionalne oraz tzw. “long tail” czyli frazy z długiego ogona, ważne aby w danych statystycznych google generowały wyszukiwania. Wiele firm pozycjonuje klientów na frazy nie generujące ruchu co uważamy za nieporozumienie.


Pozycjonowanie regionalne: Końskie

Wejdźmy razem na szczyt w wyszukiwarce Google!