Link Building Wszystkie drogi do Twojej witryny

Jakie plusy płyną z budowania linków do strony:

  • strona pojawia się w wyszukiwarce na pożądane frazy,
  • z czasem marka staje się rozpoznawalna w sieci,
  • pojawia się ruch na stronie, który generuje sprzedaż,
  • linki z tematycznie powiązanych miejsc generują dodatkowy ruch.

Aby skuteczność działań związanych z link buildingiem była duża, często konieczna jest uprzednia optymalizacja strony. Dlatego też te dwie usługi warto wykonywać jednocześnie, działania on-site i off-site wzajemnie się uzupełniają, dzięki temu można liczyć na długotrwałe efekty w postaci wysokich pozycji.

W ramach oferty zapewniamy zamieszczenie wartościowych linków w wielu typach miejsc. Oferta nie jest ogólna, staramy się dobierać miejsca tematycznie powiązane z branżą, aby wygenerować dodatkowy ruch dla klienta.

analytics
link building

Wysokie pozycję dzięki linkowaniu strony

Aby strona osiągała wysokie pozycję niezbędne sa odnośniki czyli linki do niej. Czasy kiedy wygrywał ten kto miał najwięcej linków dawno się skończyły. Obecnie trzeba znać umiar jak również wiedzieć w jakich miejscach warto dodać link a w jakich może tylko zaszkodzić.

Rozszerzając profil linków strona staje się widoczna, wchodzą frazy z długiego ogona, generujące mniej zapytań ale lepiej konwertujące. Istotne jest aby linki zbierać w wartościowych miejscach. Nie da się ukryć że linki to jeden z ważniejszych elementów rankingowych, czy to w formie wpisu na forum, czy content marketingu czy wpisu na socialach to zawsze jest link.

Oferujemy budowanie linków między innymi na: forach, serwisach społecznościowych typu facebook, twitter, pinterest. Jak również posiadamy własne zaplecza z ruchem. Warto też dodać stronę do katalogów topowych, choć na naszym rynku wiele ich już nie zostało. W swojej ofercie mamy również budowanie serwisów zapleczowych jak również dodawanie do tzw. serwisów NAP.

Stworzymy bezpiecznie linkowania do Twojej strony!