Pozycjonowanie abonamentowe

Pozycjonowanie strony to wszelkie działania mające wpływ na wzrost pozycji w wyszukiwarce – najczęściej klientów interesuje pozycja w wyszukiwarce google.

Jedyna forma rozliczenia jaką stosujemy to abonament, w ramach którego wykonujemy wcześniej ustalone działania, a na koniec miesiąca przedstawiamy raport oraz oceniamy efekty pracy. Przed rozpoczęciem zmian na stronie, budowania linków czyli promocji marki w sieci warto dobrze zastanowić się nad doborem fraz i tutaj również przychodzimy z pomocą, wybierając frazy takie, które będą w stanie wygenerować dla klienta ruch i sprzedaż. Frazy mogą być globalne, regionalne oraz tzw. “long tail” czyli frazy z długiego ogona, ważne aby w danych statystycznych google generowały wyszukiwania. Wiele firm pozycjonuje klientów na frazy nie generujące ruchu co uważamy za nieporozumienie.

Jakie korzyści płyną z pozycjonowania strony?

Nie działamy schematycznie i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego w przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy doskonałą ofertę.

 

Chcesz omówić kwestię pozycjonowania? Napisz do nas!

Kontakt

Lub zadzwoń: 608 346 202

top