Wysokie pozycję dzięki linkowaniu strony

Aby strona osiągała wysokie pozycję niezbędne sa odnośniki czyli linki do niej. Czasy kiedy wygrywał ten kto miał najwięcej linków dawno się skończyły. Obecnie trzeba znać umiar jak również wiedzieć w jakich miejscach warto dodać link a w jakich może tylko zaszkodzić.

Rozszeżając profil linków strona staje się widoczna, wchodzą frazy z długiego ogona, generujące mniej zapytań ale lepiej konwertujące. Istotne jest aby linki zbierać w wartościowych miejscach. Nie da się ukryć że linki to jeden z ważniejszych elementów rankingowych, czy to w formie wpisu na forum, czy content marketingu czy wpisu na socialach to zawsze jest link.

W ramach oferty zapewniamy zamieszczenie wartościowych linków w wielu typach miejsc. Oferta nie jest ogólna, staramy się dobierać miejsca tematycznie powiązane z branżą, aby wygenerować dodatkowy ruch dla klienta.

Oferujemy budowanie linków między innymi na: forach, serwisach społecznościowych typu facebook, twitter, pinterest. Jak również posiadamy własne zaplecza z ruchem. Warto też dodać stronę do katalogów topowych, choć na naszym rynku wiele ich już nie zostało. W swojej ofercie mamy również budowanie serwisów zapleczowych jak również dodawanie do tzw. serwisów NAP.

Jakie plusy płyną z budowania linków do strony:

Aby skuteczność działań związanych z link buildingiem była duża, często konieczna jest uprzednia optymalizacja strony. Dlatego też te dwie usługi warto wykonywać jednoczeście, działania on-site i off-site wzajemnie się uzupełniają, dzięki temu można liczyć na długotrwałe efekty w postacji wysokich pozycji.

Chcesz omówić kwestię budowania linków? Napisz do nas!

Kontakt

Lub zadzwoń: 608 346 202

top